Esaias Thorén oljemålning
2013-03-19
174819
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad E. Thorén, olja på pannå, 24x33 cm