Olle Nyman oljemålning
2013-03-19
174793
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Kvinnlig modell, signerad och daterad O. Nyman -38, olja på duk, 32x45 cm