Olle Bonnier blandteknik
2013-03-19
174787
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad, Bonnier -61, blandteknik, 61x49 cm
Revor