Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
LENZKIRCH BORDSPENDYL, 1900-talets första del, valnöt och förgylld metall, höjd 35, längd 72 cm, nyckel och pendel medföljer
174766
2013-03-17