Barskåp
2013-03-21
174725
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BARSKÅP med uppfällbar överdel, 1900-tal, orientalisk stil, inredd för flaskor och glas, höjd ca 103, maxhöjd 145, 96x42 cm
Skador