Uno Vallman stockholmsmotiv
2013-03-19
174714
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913): Slussen mot Gamla Stan, signerad och daterad Uno Vallman 1964, olja på duk, 45x54 cm