Louis Pastour oljemålning
2013-03-19
174710
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PASTOUR, Louis (1876-1948): Kustmotiv med segelbåtar, signerad Louis Pastour, olja på duk, 38x55 cm
Lagningar, krackeleringar, färgbortfall