Pokal silver
2013-03-25
174689
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
POKAL, silver, GAB, Stockholm 1919, spår av invändig förgyllning, höjd 25 cm, vikt ca 480 g
Med gravyr, bucklor