Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-03-15
174635
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskap med figurer, monogramsignerad WJW, olja på duk, 40x60 cm
Smärre färgbortfall, krackeleringar