Robert Thegerström olja
2013-03-19
174634
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Stilleben med kanna och druvor, signerad och daterad R.Thegerström 1911, olja på duk, 48x60 cm