Anders Palmér olja
2013-03-18
174603
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Motiv från Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, 48x48 cm