Lena Cronqvist etsning
2013-03-18
174579
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka, signerad, etsning, 3/40, 24x23 cm