Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FRIES, Ulla (född 1946): "Snabeldjur", signerad och daterad Ulla Fries -77, etsning 45/90, 32x36 cm
Zustandsbeschreibung
174578
2013-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner