Bonbonjär med lock och fat
2013-03-17
174508
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BONBONJÄR med lock och fat, Böhmen 1800-talets mitt, överfång i grönt, slipad och förgylld dekor, höjd med lock 17 cm
Förgyllningen något sliten, mindre nagg