Joan Miro färglitografi
2013-03-16
174469
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MIRO, Joan (1893-1982): Komposition, färglitografi, numrerad 28/200, Mourlot 837, 33x25 cm