Underrede orientaliskt
2013-03-25
174424
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
UNDERREDE, orientaliskt, 1900-talets första hälft, skulpterat trä, höjd 99, diameter ca 40 cm
Bruksslitage