Uppläggningsfat Meissen
2013-03-14
174404
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Meissen, omkring 1800, handmålad dekor, rokokobrätte, längd 45 cm
Skador, lagningar