Ikebana Japan
2013-03-15
174345
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKEBANA, porslin, Japan, 1800-tal, höjd 36, längd 23 cm
Ett ben med skador och lagningar