Curt Asker litografi Prov.C.Höglund
2013-03-20
174325
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, 102/150, litografi, bladstorlek 49x64 cm