Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HILLFON, Curt (född 1943): (2) Kompositioner, signerade Curt Hillfon, objekt på zinkplatta samt serigrafi, båda numrerade 12/99, 41x30 cm vardera
Zustandsbeschreibung
174318
2013-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner