Inge Pettersson olja
2013-03-16
174305
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETTERSSON, Inge (född 1944): Sommarljus över havet, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 40x40 cm