Ellis Wallin olja
2013-03-18
174282
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Två segel", signerad och daterad -44, olja på pannå, 27x45 cm