Lennart Aschenbrenner serigrafi Prov.C.Höglund
2013-03-20
174216
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): "Goggles", signerad och daterad Aschenbrenner -87, EA V / IX, färgserigrafi på rispapper, bladstorlek 55,5x36,5 cm