Eric Hallström oljemålning
2013-03-15
174211
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): I ateljén signerad Eric Hallström, olja på pannå, 65x53 cm