Reutersvärd färglitografi
2013-03-15
174197
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reutersvärd 31/200, färglitografi, bladmått 62x72 cm