Semiantik Meshed
2013-03-28
174156
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, Meshed, semiantik, ca 313x185 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
Hårt sliten, skador