Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): 3 st, Exotiska blommor, signerade K.A. Pehrson 73-74, färglitografier, varierande mått, oramade
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
174141
2013-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här