Oidentifierad konstnär oljemålning på koppar
2013-03-14
174094
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Jesus och Heodes, olja på koppar, 85x61 cm