Bojan Kina
2013-03-12
174089
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 19 cm
Nagg, slitage