Tekanna silver
2013-03-12
174085
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEKANNA, silver, London 1824, blomdekor, höjd inkl. knopp 11,5 cm, total vikt ca 420 g
Bucklor, dekor med slitage