Axel Eriksson blandteknik
2013-03-14
174067
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIKSSON, Axel (född1922): Flicka med docka, signerad och daterad Axel Eriksson -59, blandteknik, bildytan ca 177x29 cm