Oljemålning marin
2013-03-14
174066
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Öresund, 1800-tal, olja på duk, 22x35 cm
Hål och fläckar