Hurts 1800-tal
2013-03-17
174035
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HURTS, 1800-tal, alm, 2 lådor, skåpdörr, 110, 57x46 cm
Skador, kompletteringar, omarbetad