Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-03-14
174010
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv med hus, otydligt signerad, olja på pappannå, 26x30 cm