Skålar och ask Kina
2013-03-12
174002
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 2 st., ASK med lock, porslin, Kina, 18/1900-tal, höjd 5-6 cm
Asken med nagg, skada på insidan