Eduard Spoerer oljemålning
2013-03-27
173989
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SPOERER, Eduard (1841-1898): Kustbild från Normandie, signerad ED. Spoerer, olja på duk uppklistrad på pannå, 27x40 cm
Färgbortfall, märken