Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CIGARETTETUIER, 2 st, sterlingsilver och silver, Tyskland med sv. importstämplar resp. Finland/Åbo, total vikt ca 310 g
Smärre bucklor, ett etui med gravyr, emalj med skada
173984
2013-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här