Bonbonjär Kina Kanton
2013-03-11
173973
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONBONJÄR, TEKANNA, VASER, 2 st., porslin, Kina, Kanton, 1800-tal, höjd 11-15 cm
Samtliga med nagg, tekannan saknar handtag och har skada i mynningen