Anders Zorn etsning
2013-03-20
173962
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Byspelman - Village Violonist, 1904, osignerad, etsning 15,7x11,9 cm,
Litteratur: Asplund 186, Hjert & Hjert 201