Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-03-13
173952
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Landskap med vattenbärande kvinna, olja på pannå, 44x36 cm