Stolar gustavianska
2013-03-17
173877
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STOLAR, 2 st, gustavianska provinsarbeten, vitmålade
Proveniens: Tillverkade för slottet Rockelsta, för familjen von Rosen
Lagning