Erland Cullberg oljemålning
2013-04-15
173863
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931- 2012): Komposition med två figurer, signerad EC, olja på duk, 65x54 cm