Anshelm Dahl oljemålning
2013-03-13
173824
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Motiv från Sörmland, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 36x57 cm