Akke Kumlien oljemålning
2013-03-11
173814
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUMLIEN, Akke (1884-1949): Landskap med vatten, monogramsignerad, olja på pannå, 36x29 cm, med dedikation från Akke Kumlien