Skål i porslin Kina
2013-03-15
173799
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor av vattenlandskap i underglasyrblått, diameter 16,5 cm
Kantnagg, ett nagg med tillhörande spricka.