Kinesisk akvarell och träsnitt
2013-03-09
173697
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, Kina, akvarell resp träsnitt, 1900-tal, 45x30 resp 28x19 cm