Bertil Widbrandt oljemålning
2013-03-10
173649
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIDBRANDT, Bertil (1914-1988):Tjäderspel, signerad, olja på duk, 45x65 cm