Edvin Bodin oljemålning
2013-03-10
173644
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BODIN, Edvin (1898-1965):"Gammal såg Kittelfjäll", signerad Edv. Bodin, olja på pannå, 40x57 cm