Tom Fahlroth oljemålning
2013-03-10
173638
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAHLROTH, Tom (född 1921): Ensligt träd, signerad, olja på duk, 38x46 cm