Oscar Lycke oljemålning
2013-03-10
173623
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYCKE, Oscar (1877-1927): Fjällandskap med vattendrag, signerad Osc. Lycke, olja på duk, 67x99 cm
Dukskada